Çerez Örnek

HABERLER

image


T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) ve Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı (UNIDO), Küresel devamı..

image


Ecogreen Enerji biyogaz tesislerinde elde edilen zenginleştirilmiş sıvı çıktıların toprak ve bitkiler üzerindeki olumlu etkilerinin arttırılması adına istişare devamı..

image


Uzun yıllardır bizden desteğini esirgemeyen, BESTMER’in kuruluşu ve sonraki faaliyetlerinde her zaman yanımızda bulunan, 2020 yılından beri BESTMER Yönetim Kurulu Üyesi devamı..

image


Bornova Reşat Turhan Ortaokulu’nda yürütülen Uluslararası Eko-Okullar Programı ile çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir devamı..

image


Yenilenebilir Gençlik Enerjisi Projesi  'RE-YOU' kapsamında, biyogaz alanına dair müfredat geliştirilmesi ile ilgili  online çalıştaya devamı..

image


Almanya’da çalışma ziyaretleri gerçekleştirmişlerdir…   Merkezimiz araştırmacıları Arş. Gör. Şefik ARICI ve Çev. Müh. Banu ASLAN, devamı..

image

Enerji Portalı

Biyogazla Seranın Elektrik ve Sıcak Su İhtiyacı Karşılanıyor

image


Merkezimizde gerçekleştirilen faaliyetler kapsamında lisansüstü öğrencilerimiz ile birlikte yapılan çalışmalar değerlendirildi.

image


27.01.2021 tarihinde Sayın Dr. Oğuz CAN, Sayın Dr. Mehmet YAVUZ, Sayın Dr. Ayşegül SELIŞIK, Sayın Dr. Kemal Gani BAYRAKTAR, Sayın Selçuk BOROVALI, Sayın Altan DENİZSEL ve devamı..

Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ